Apie projektą

"Naujoji Anglija 2.0" – The best of two worlds

Kam rinktis tarp buto daugiaaukštyje ir kotedžo užmiestyje, kai egzistuoja sprendimas, sujungiantis didžiausius abiejų pasaulių privalumus (angl. „The best of two worlds“)? Prieš kelerius metus pagal English townhouse dviaukščių butų su nuosavais kiemeliais koncepciją įkurta „Naujosios Anglijos“ gyvenvietė tapo tikru vilniečių atradimu bei vienu iš sėkmingiausių sostinės NT projektų. Nepaisant to, kad visi būstai buvo greitai išpirkti, žmonių susidomėjimas projektu neatslūgo ir įkvėpė tęsiniui: jau 2021 m. Kalnėnuose, vos už 8 min. kelio nuo senamiesčio, pritaikius labiausiai pasiteisinusias pirmojo projekto praktikas, bus įkurta itin jauki ir šiuolaikiška angliškos stilistikos gyvenvietė „Naujoji Anglija 2.0”. Pasinaudokite antruoju šansu!

Dvigubai daugiau privatumo

„Naujoji Anglija 2.0“ – tai jauki angliškos stilistikos gyvenvietė, kurią sudaro horizontaliai suplanuoti angliško eksterjero dviaukščiai butai. Kiekvienam namų ūkiui suteikiamas nuosavas kiemelis su terasa, atskiras įėjimas bei nuosava automobilio parkavimo vieta. Puoselėjant naujakurių privatumą, uždaros gyvenvietės teritorijoje numatomi po 4-7 butus jungsiantys namai. Lyginant su pirmąja „Naujosios Anglijos” gyvenviete, Kalnėnuose gimstanti „Naujoji Anglija 2.0” yra dvigubai mažesnė, sudaryta iš 64 butų. Naujakuriai džiaugsis ne tik racionaliai išplanuotais būstais, bet ir pagal britišką stilistiką sutvarkytomis bendrosiomis erdvėmis, įskaitant ir nedidelį parkelį bei vaikų žaidimų aikštelę. Viskas tam, kad mėgautumėtės darnia kaimynyste.

Dvigubai daugiau galimybių

Žymiai geriau už standartinį butą. Žymiai ekonomiškiau už kotedžą. Taip galima apibūdinti „Naujoji Anglija 2.0” būstus. Kiekvieno buto pirmajame aukšte suprojektuota svetainė ir virtuvės zona su valgomuoju, prieškambaris bei sanitarinis mazgas. Antrajame aukšte numatyti du miegamieji ir vonios kambarys. Pradinis 56,91 m2 buto plotas paskirstytas taip, kad užtikrintų visavertį šiuolaikinės šeimos gyvenimą. Kita vertus, daugelis naujakurių savarankiškai išplečia namų erdvę ir į trečią mansardinį aukštą. Įvertinus tai, jog kiekvienam butui numatyti ir privatūs kiemeliai su terasomis, reali erdvė Jūsų gyvenimui, lyginant su standartiniais butais, išsiplečia bemaž dvigubai ir leidžia jaustis kaip kotedže. Visi būstai parduodami su daline apdaila bei įrengtu grindiniu šildymu.

Šviežias požiūris į būstą

Baigėsi laikai, kada laimę mėginta matuoti pagal tai, kokio dydžio pinigų sumą investuoji į gyvenamąjį būstą. Mąstantys žmonės nenori visą gyvenimą tarnauti būsto paskolai ir ieško namų, kurie, užuot riboję ir įkalinę, atveria galimybes kurti visavertį gyvenimą. Jei vietoje standartinio buto daugiaaukštyje svajojate apie ramybę, privatumą ir nuosavos žemės lopinėlį miesto centro pašonėje, susisiekite su mumis ir išsirinkite iš likusių laisvų „Naujoji Anglija 2.0” būstų.

Susidomėjote?

Rinktis butus