Naujienos

Sostinės butų rinkoje vyksta generalinis apsivalymas

2018-03-07

Lietuvos valstybės šimtmetį nekilnojamojo turto rinka pasitiko su didesniu nei prognozuota optimizmu. Lyginant su praeitų metų pabaiga, naujų butų sandorių skaičius sausio ir vasario mėnesiais išaugo beveik trečdaliu, o kai kuriuose projektuose užfiksuotos iki 10 proc. didesnės būstų kainos nei tuo pačiu laikotarpiu prieš metus.

Plačiau

Esminis klausimas, kurį reikia užduoti prieš perkant butą

2018-01-30

Registrų centro duomenimis, 2017 m. nekilnojamojo turto kainos nuosaikiai augo ir kai kuriuose rinkos segmentuose pirmą kartą viršijo prieškrizinį laikotarpį. Vidutinė didmiesčio buto kaina per metus padidėjo bemaž 4%, o metinis sandorių skaičius perkopė 30 tūkst. butų, iš kurių apie trečdalį sudarė butai sostinėje.

Plačiau

Lietuviai keičia požiūrį į butus: vieno aukšto negana

2017-11-30

Vilniaus nekilnojamojo turto rinkoje sparčiai auga dviaukščių butų paklausa. Ieškodami komforto už mažesnę kainą, pirkėjai renkasi ne tik įprastinius kotedžus, bet ir nestandartinio išplanavimo butus su antresolėmis bei palėpėmis, taip pat - angliškojo town house tipo dviaukščius butus. Kodėl vis labiau populiarėja dviejų aukštų butai ir į ką atkreipti dėmesį renkantis tokį būstą?

Plačiau

Išgraibstė nuosavus kiemus: Vilniuje statys daugiau angliškų būstų

2017-09-07

Praeitų metų pabaigoje sostinėje pristatyta angliškų butų su nuosavais kiemais idėja sulaukė tęsinio. „Naujosios Anglijos“ gyvenvietėje, įkurtoje arčiau centrinės miesto dalies esančioje Pilaitės papėdėje, per pusmetį buvo parduoti visi projekto būstai (70 vnt.), todėl nuo rugsėjo mėnesio pradedamas antrasis gyvenvietės plėtros etapas.

Plačiau

Lietuvos būstų rinkoje – daugiau žemės po kojomis

2017-06-15

Pilaitėje, netoli Vakarų aplinkkelio, augančioje gyvenvietėje butai statomi ne daugiaaukščio principu, bet horizontaliai, kiekvienam gyventojui suteikiant daugiau privatumo. Užfiksuotas butų su nuosavais kiemais pardavimo tempas yra dvigubai didesnis nei leistų tikėtis bendras šiandienos likvidumo rodiklis nekilnojamojo turto (NT) rinkoje.

Plačiau

INTERVIU SU NT EKSPERTE: GEIDŽIAMIAUSI SOSTINĖS BŪSTAI – MAŽIAU KVADRATŲ, BET SU NUOSAVU KIEMU?

2017-04-26

Sostinės nekilnojamojo turto rinka išgyvena transformaciją. Vadinamosios tūkstantmečio kartos vilniečiai, ieškodami sau būsto, vis dažniau didesnę kvadratūrą maino į kitus privalumus – specifinę namų vietą mieste, nuosavą kiemą, automobilio parkavimo vietą.

Plačiau

2017-ieji NT sektoriuje: standartiniams butams metamas iššūkis

2017-02-21

Praėjusieji metai Lietuvos nekilnojamojo turto rinkoje buvo neeiliniai. Gyvenamojo būsto sandorių apimtys per juos išaugo beveik ketvirčiu. Vien Vilniuje parduota per 4200 butų, t. y. penktadaliu daugiau nei ankstesniais metais, o vidutinė buto vertė sostinėje padidėjo 6,5 proc.

Plačiau

ANGLIŠKI BŪSTAI VILNIUJE: KOKIE PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI?

2017-01-10

2016 m. viename iš pamėgtų sostinės rajonų pradėta statyti pirmoji angliškojo tipo (English Townhouse) būstų gyvenvietė. Ją sudarys namo bruožų turintys butai su privačiais kiemeliais ir atskiru įėjimu. Kol nekilnojamojo turto ekspertai diskutuoja, kaip tiksliau pavadinti šiuos Lietuvoje neįprastos kategorijos būstus – „terasiniais butais“, „namo tipo butais“ ar naujo pobūdžio kotedžais – verta plačiau apžvelgti britiškų namų ypatumus.

Plačiau

Vilniuje iškils britiškos dvasios įkvėptas NT projektas „Naujoji Anglija“

2016-09-09

Vilniuje, Pilaitės rajone, prie Vakarinio aplinkkelio, pradedamas įgyvendinti nekilnojamojo turto projektas „Naujoji Anglija“. Angliško tipo dviejų aukštų butų kvartalas su asmeniniais kiemeliais įsikurs 1,99 ha plote. NT vystytojas UAB „Concept Lofts“ į šį projektą ketina investuoti daugiau nei 6 mln. eurų.

Plačiau

Susidomėjote?

Rinktis butus