Vieta mieste

„Naujoji Anglija 2.0” Jūsų lauks Kalnėnuose, Juodasis kelias 79N

Dar vakar šis mikrorajonas buvo laikomas neatrastu Vilniaus lobiu. O šiandien, stebėtinu tempu plečiantis infrastruktūrai, Kalnėnai tituluojami pavyzdiniu Vakarietiško modelio plėtros mikrorajonu Vilniuje. Dėl griežtų daugiaaukštės statybos ribojimų bei naujojo pietinio aplinkkelio vietos gyventojai yra apsaugoti nuo kamščių. O senamiestis, kaip ir mokyklos, darželiai, prekybos tinklai (Nordika, Ikea) bei pramogų centrai (teniso centras, vandenlenčių parkas, slidinėjimo trasos ir kt.), automobiliu iš namų pasiekiami vos per kelias minutes.

Rinkdamiesi Kalnėnus, renkatės pabėgimą nuo eismo spūsčių, triukšmo, užterštumo ir perpildytų miegamųjų sostinės rajonų monotonijos. Geografinėje aukštumoje esantis mikrorajonas savo gyventojams dovanoja ramybę, žalumą ir švarų orą, o suplanuoti dviračių bei pažintiniai takai, Ribiškių kraštovaizdžio draustinis, Pavilnių regioninis parkas bei Nemėžio ežeras užtikrina pilnavertį poilsį gamtoje.

Loading map...

Loading

Senamiesčio pulsas

Nuo Vilniaus Rotušės jus skirs vos 8 minutės. Jauskite senamiesčio pulsą ir nenutolkite nuo miesto gyvenimo!

Pramogų ir prekybos centrai

Sporto kompleksas „M7 Sport”, Liepkalnio slidinėjimo trasos, vandenlenčių parkas Wakeway, prekybos centrai Nordika, Ikea – viskas vos už keleto minučių kelio automobiliu.

Mokykla ir darželis

Jūsų vaikai galės eiti į visai šalia atidarytą moderniausią šalyje Karalienės Mortos darželį ir mokyklą.

Susidomėjote?

Rinktis butus